تاریخ :  دوشنبه دهم تیر ۱۳۹۲
نویسنده :  میلاد

* گروه کارگردانی این جشن با مدیریت «مجید برزگر» از ساعت 8 صبح روز بکشنبه، مراحل نصب دکور و برنامه ریزی های اجراها را در سالن وحدت آغاز کردند. گفتنی ست که با مساعدت مدیران تالار وحدت، اجرای تئاتری که قرار بود چند ساعت قبل از برنامه «موسیقی ما» بروی صحنه برود، به تاریخ دیگری موکول شد.

* گروه هایی که قرار بود در این جشن به اجرای برنامه زنده بپردازند، از ساعت 3 ظهر روز یکشنبه مراحل تست صدا را آغاز کردند. سهراب پورناظری و گروهش اولین گروهی بودند که تست صدا کردند و در ادامه گروه علیرضا قربانی بدون حضور خود این خواننده سازهایشان را کوک کردند. علی قمصری نیز آخرین کسی بود که این مرحله مهم اجرایش را برای برنامه از سر گذراند.

* از یکی دوساعت قبل از شروع مراسم، تجمع در برابر تالار وحدت به چشم می خورد و برخی از کاربران و دوستداران چهره های موسیقی برای دیدن چهره های مورد علاقه خود به این محل آمده بودند.

*  چهره ها و ستاره ها یکی پس از دیگری از راه رسیدند و در این بین برخی از آنها نیز با خانواده هایشان به تالار وحدت مراجعه کرده بودند.

* عبدالوهاب شهیدی، شهرام ناظری، کیخسرو پور ناظری، همایون شجریان، محمد اصفهانی ،علیرضا قربانی، کیوان ساکت، تورج شعبانخانی، شهرام شکوهی، احسان خواجه امیری، سیروان خسروی، محسن یگانه، شهرام شعرباف، سیمین غانم، سهراب و سیاوش پور ناظری، اعضای گروه پالت، اعضای گروه دنگ شو، آرون حسینی،  فردین خلعتبری،همایون نصیری،اعضای گروه دیوار، مرتضی پاشایی، فرزاد فرزین، صدرالدین حسین خانی، مجید طوسی، غلام علمشاهی،امیر ارجینی، رامین صدیقی، محمد حسین توتونچیان، رضا خانزاده، بابک جهانبخش، پویا نیک پور،پدرام و میلاد درخشانی، زایا سلیمان، کیوان هنرمند، هوشنگ جاوید، مسعود همایونی، بابک ریاحی پور، یاشار و ایلیار خسروی، ایمان قیاسی، مسعود دهقان، سامان احتشانی و ... از جمله چهره هایی بودند که زودتر از بقیه وارد سالن شدند.

* محسن یگانه به همراه فیروز ویسانلو وارد سالن شد.

* احسان خواجه امیری در کنار سیروان و زانیار خسروی و شهاب رمضان، در گوشه بالایی سالن نشستند و در طول برنامه نیز مدام در حال شوخی و بحث درباره برنامه بودند.

* احسان علیخانی با اشاره به سبد گل های قرمزی که در کنار تریبون اش قرار گرفته بود گفت:« همین اولش بگویم با توجه به اینکه زملن مان محدود است، ما تصمیم گرفته ایم که همه دوستان بیش از 30 ثانیه صحبت نکنند. اگر کسی رعایت نکرد من یکی از این شاخه های گل را به ایشان تقدیم خواهم کرد!»

* در هنگام تقدیر از استاد عبدالوهاب شهدیدی، همایون شجریان بروی سن آمد و به رسم احترام دست عبدالوهاب شهیدی را بوسید. این حرکت همایون با استقبال ویژه ای از سوی حاضران در سالن رو به رو شد.

* هنگام تجلیل از عبدالوهاب شهیدی و کیخسرو پور ناظری،  ویدئو هایی نیز شامل صحبت و گفتگو با این اساتید و اظهارات اهالی موسیقی درباره آنها، در سالن پخش شد.

* حضور شهرام ناظری روی سن، با تشویق های ممتد جمعیت همراه شد.

* محسن چاوشی متنی را در اختیار مسئولین برگزاری برنامه کرده گذاشته بود که در آن از تمام کسانی که به او رای داده بودند، تشکر و قدر دانی کرده بود.

* در تمام بخش هایی که محسن چاوشی برنده شد، مسعود دهقان به نمایندگی از این خواننده، جایزه های چاوشی را گرفت.

* سالار عقیلی به دلیل مسافرت خارج از کشور و حسین علیزاده به دلیل عدم حضور در تهران، از جمله سرشناس ترین غایبان برنامه بودند.

* بانو «سیمین غانم» نیز از جمله مهمانان ویژه حاضر در جشن «موسیقی ما» بود.

ادامه دارد...:: برچسب‌ها: موسیقی ما, تور کنسرت فرزاد فرزین, شلیک, کنسرت, احسان خواجه امیری
سلام امیدوارم از مطالب این وبلاگ لذت ببرید.
***برای مشاهده بهتر وبلاگ از مرورگـــر موزیـــلا فایـــرفـــاکس استفاده کنید***
با تشکر
Email : f2_milad@yahoo.com

وبلاگ هواداران فرزاد فرزین